XXIII Otwarty Międzynarodowy Konkurs na Rysunek Satyryczny ph. MASKA /n Przyznano nagrody specjalne!/Special prizes, funded by institutions and sponsors, have already been awarded

Za nami są już rozstrzygnięcia w kwestii nagród specjalnych, ufundowanych przez instytucje i sponsorów.  Decyzje przedstawiają się następująco:

NAGRODY SPECJALNE

  1. Igor Vartchenko (Cypr) – nagroda ufundowana przez Muzeum Karykatury im. E. Lipińskiego w Warszawie
  2. Grzegorz Myćka (Polska) – nagroda ufundowana przez Ryszarda Błażyńskiego – pomysłodawcę i twórcę konkursu
  3. Jacek Frąckiewicz (Polska) – nagroda ufundowana przez Towarzystwo Miłośników Zielonej Góry – WINNICA
  4. Luc Vernimmen (Belgia) – nagroda ufundowana przez Zielonogórski Ośrodek Kultury
  5. Michael Mayevsky / MISHA (Ukraina) – nagroda ufundowana przez Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze
  6. Henryk Cebula (Polska) – nagroda ufundowana przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Zielonej Górze
  7. Liwia Litecka (Polska) – nagroda ufundowana przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Zielonej Górze
  8. Magdalena Wosik (Polska) – nagroda ufundowana przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Zielonej Górze

 

XXI International Open Cartoon Contest resolved!
Special prizes, funded by institutions and sponsors, have already been awarded.
The results are as follows:

SPECIAL PRIZES

  1. Igor Vartchenko (Cyprus) – Special Award funded by Muzeum Karykatury im. E. Lipińskiego w Warszawie
  2. Grzegorz Myćka (Poland) - Special Award funded by Ryszard Błażyński, the originator and creator of the contest
  3. Jacek Frąckiewicz (Poland) - Special Award fundet by Towarzystwo Miłośników Zielonej Góry – WINNICA
  4. Luc Vernimmen (Belgium) - Special Award funded by Zielonogórski Ośrodek Kultury
  5. Michael Mayevsky / MISHA (Ukraine) - Special Award funded by Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze
  6. Henryk Cebula (Poland) – Special Award funded by Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Zielonej Górze
  7. Liwia Litecka (Poland) – Special Award funded by Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Zielonej Górze
  8. Magdalena Wosik (Poland) – Special Award funded by Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Zielonej Górze

Igor Vartchenko (Cypr) – nagroda ufundowana przez Muzeum Karykatury im. E. Lipińskiego w Warszawie

Igor Varchtenko Cypr-nagroda Muzeum Karykatury

Grzegorz Myćka (Polska) – nagroda ufundowana przez Ryszarda Błażyńskiego – pomysłodawcę i twórcę konkursu

Grzegorz Mycka Polska-nagroda Ryszarda Blazynskiego

Jacek Frąckiewicz (Polska) – nagroda ufundowana przez Towarzystwo Miłośników Zielonej Góry – WINNICA

Frackiewicz Jacek Polska-nagroda Winnicy

 Luc Vernimmen (Belgia) – nagroda ufundowana przez Zielonogórski Ośrodek Kultury

Luc Vernimmen Belgia-nagroda ZOK

Michael Mayevsky / MISHA (Ukraina) – nagroda ufundowana przez Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze

Michael Mayevsky Misha Ukraina-nagroda BWA

Henryk Cebula (Poland) – Special Award funded by Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Zielonej Górze

Henryk Cebula Polska-nagroda NBP

Liwia Litecka (Poland) – Special Award funded by Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Zielonej Górze

Liwia Litecka Polska-nagroda NBP

Magdalena Wosik (Poland) – Special Award funded by Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Zielonej Górze

Magdalena Wosik Polska-nagroda NBP

Współorganizatorzy konkursu:

wimbpzutw

Projekt współfinansowany ze środków finansowych Urzędu Miasta Zielona Góra

zglogo